לוגו מגה דזיין עיצוב גרפי נתניה

בניית אסטרטגיה שיווקית

אסטרטגיה זהו תהליך אשר מאפשר לעסק לא סתם להיות בולט בין שאר מתחריו אלה מבודל בצורה נכונה על פי שיטת אסטרטגיה ייחודית אשר נבנת לכל עסק על פי צרכיו האישיות. התהליך הזה כולל: שאלון שבעזרתו נותן הכוונה מהו המיתוג המתאים לעסק, לימוד על קהל הייעד ופילוח אשר עוזר לנו להתאים את המיתוג לעסק, למידה על מתחרים אשר מפאשר לנו לבדל את העסק כך שיהיה מעל מתחריו. שאלון קצר שכולל שאלות שמאפשרות לדעת מהן החוזקות והחולשות של העסק אשר נותן לנו למעצבים לעצב את המיתוג כך שיבליט את חוזקות של העסק ולטשטש את החולשות.

עיצוב ובניית אתרים מגה דזיין נתניה

בנייה ועיצוב אתרים

בניה ועיצוב אתרים לעסק שלך בניה ותכנות אתרים, עיצוב התאמה אישית בעזרת הבנה של צרכי העסק ומה העסק רוצה להעביר, איזה מסר האתר צריך להעביר. בנית הדמיה שתראה ללקוח כיצד האתר יראה לאחר סיום העבודה, עיצוב בכמה סוגי פלטפורמות שהן: וורדפרס וWix. עיצוב פוסטים לפייסבוק וקאבר לפייסבוק. אפיון של האתרים ועיצוב לפי הדרישות הלקוח. אתרי תדמית, איקומרס ועוד. בניה של האתר מההתחלה וקבלת סיוע בקידום של האתר ובתקלות שנגמרות למספר חודשים. בניה של האתר ועיצוב כך שיעביר את המסר של העסק הכי ברור ונכון. עיצובים נקיים, מנימליסטיים ומודרניים.  אנו בסטודיו דואגים לתת את כל המענה ללקוח גם בשעות לא שגרתיות, סיוע בכל התקלות. העיצוב של האתר נבנה כך שהוא מותאם למובייל. כמו כן אנו בסטודיו מעצבים גם קאברים ופוסטים לאינסטרגם ולפייסבוק ומתאמים לכם לתוכן ולאישיותכם. מוזמנים ליצור קשר איתי לבניה ועיצוב של האתר אשר ישקף אותכם הכי טוב!  לעבודות נוספות https://www.flagbanner.co.il/ https://www.catsfeet4u.com/ https://megadesignv.wixsite.com/letapelbi

לוגו מגה דזיין עיצוב גרפי נתניה

מיתוג לעסק

מיתוג לעסק   מיתוג לעסק זהו תהליך בו אנו יוצרים תדמית לעסק. הנראות של העסק זהו התפקיד אם לא הכי חשוב בהקמת העסק. מיתוג לעסק כולל: לוגו, כרטיסי ביקור, שלט, ניירת משרדית, אתר מעוצב ומקודם ועוד. אחד הדברים שהלקוח מסתכל זה על איך שהעסק נראה על המיתוג שלו  . עסק שמשקיע בנראות שלו מניב תוצאות. בתהליך של מיתוג לעסק אנחנו קודם כל שואלים את השאלות  מכוונות , שאלות שלפיהם הלקוח ואני כמעצבת נבין ביחד מה הכי נכון עבור העסק כמו: איזה צבעים, איזה אלמנטים ועוד אולי סלוגן שיהיה קלוע ויהיה חלק מהמיתוג של העסק .  תהליך מיתוג לעסק הינו תהליך שמצריך הרבה דוגמאות ותיקונים לכן אנו לא מגבילים בכמות  עד שלא נגיע לתוצר הכי טוב מבחינת הלקוח ומבחינתי כמעצבת.  מיתוג לעסק  הוא  השלב הכי חשוב בהקמת העסק לכן חשוב להשקיע בו את מירב המאמצים כדי שבעתיד זה יביא תוצאות  ולהעסק שלך יביא את הלקוחות הנכונים. מיתוג לעסק זאת גם דרך חשיבה , דרך חיים אשר אתם כאנשי עסקים חיים אותה וכל פעם משתדרגים את המיתוג של העסק שלכם. חשוב להבין שמיתוג זה תהליך שלוקח זמן וכדי שיהיה מיתוג מצליח חשוב להיות סבלני, יצירתי ועם המון רצון ונחישות.  אתם מוזמנים ליצור קשר איתי ליצירת מיתוג לעסק שיתאים לכם ולאופי שלכם שיבדל את העסק שלכם משאר המתחרים בכך שהוא יתאפיין בצורה יסודית. נלמד על המתחרים שלכם.    

Call Now Button
לוגו של וואטסאפ
דילוג לתוכן